Przedszkole Miejskie Nr 2
w Wysokiem Mazowieckiem

Aktualności

O nas

Oferta edukacyjna

Ramowy rozkład dnia

Grupy

Kadra pedagogiczna

Kalendarz imprez

Nasze sukcesy

Współpraca

Przyjaciele przedszkola

Procedury

Galeria zdjęć

Kontakt

Opracowanie: E. A. Kolińska

 

 

 

 

Rozwijanie zdolności i talentów dzieci jest misją, która w sposób istotny wspomaga proces rozwoju młodego człowieka, często ukierunkowując go. Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem to kopalnia talentów, czego dowodem jest długa lista osiągnięć przedszkolaków w minionym roku szkolnym 2010/2011:

 

KONKURSY WEWNĄTRZGRUPOWE

 

Grupa I                                                                                                                                         1. "Ulubione wiersze dzieci" - konkurs recytatorski o tematyce zdrowotnej:

I miejsce - Bartosz Żebrowski,

II miejsce - Bartosz Brzósko,

III miejsce - Piotr Piwowarczyk.

Grupa III

1"Przedszkolak wie, jak dbać o zdrowie" - konkurs recytatorski o tematyce zdrowotnej:

I miejsce  - Marta Murawska,

II miejsce - Aleksandra Wasilewska,

III miejsce -  Łucja Lubowicka.

Grupa IV

1. "Zdrowym być!" - konkurs recytatorski  o tematyce zdrowotnej:

I miejsce - Kamil Niemyjski,

II miejsce - Emilia Jabłońska,

III miejsce - Kajetan Czarniecki.

2. "Zdrowi w domu i przedszkolu" - konkurs plastyczny o tematyce zdrowotnej

I miejsce - Kajetan Czarniecki,

II miejsce - Wiktor Kubuj,

III miejsce - Natalia Szymborska,

Wyróżnienia - Weronika Piekarska, Natalia Kadłubowska, Sebastian Bachurek, Jakub Kaczyński.                     

 

KONKURSY WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNE

 

1. "Bezpieczni i zdrowi" konkurs plastyczny

Kategoria 3-latki

I miejsce  - Marta Murawska

II miejsce - Natalia Tymińska

III miejsce - Amelia Korszlak

Wyróżnienie Szymon Murawski

Kategoria 4-latki

I miejsce - Iga Kućmierowska

II miejsce - Karina Zaremba

III miejsce - Kajetan Czarniecki

wyróżnienie

Kategoria 5-latki

I miejsce - Kamila Kaczyńska

II miejsce - Magdalena Górska

III miejsce - Paulina Krajewska

Wyróżnienie - Natalia Wojciechowska

 

KONKURSY MIĘDZYPRZEDSZKOLNE

 

1."Las - to też dom" - konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria 3-4-latki

I miejsce - Iga Kućmierowska

III miejsce - Kajetan Czarniecki

Wyróżnienie - Natalia Szymborska 

Kategoria 5-latki

I miejsce - Natalia Wojciechowska

III miejsce - Izabela Szepietowska

Wyróżnienie - Natalia Wojciechowska

Kategoria 6-latki

I miejsce - Gabriela Kaczyńska,

Wyróżnienie - Dominika Fedorowska

nagroda publiczności - Wiktoria Roszkowska,

2. "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki" - konkurs plastyczny organizowany przez

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria 3-latki

I miejsce - Zofia Kaczyńska

Kategoria 4-latki

I miejsce - Łucja Lubowicka

II miejsce - Iga Kućmierowska

Kategoria 5-latki

III miejsce - Dawid Jamiołkowski

Kategoria 6-latki

I miejsce - Gabriela Kaczyńska

3. "Wiem, co znaczy być zdrowym" -  konkurs plastyczny zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria 3-latki

I miejsce- Amelia Korszlak

Kategoria 4-latki

II miejsce - Łucja Lubowicka

III miejsce - Stanisław Borecki

Kategoria 5-latki

III miejsce - Magdalena Górska

4. "Przedszkolak dobrze wie, jak bezpiecznie bawić się" - konkurs plastyczny zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Czyżewie

Kategoria 3-4-latki

III miejsce - Zuzanna Czapska

Kategoria 5-latki

II miejsce - Gabriela Mioduszewska

Kategoria 6-latki

I miejsce - Gabriela Kaczyńska

III miejsce - Natalia Muszyńska

5. "Zdrowie to podstawa" -  konkurs piosenki o zdrowiu zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria 3-4-latki - solista

II miejsce - Wiktoria Mierzejewska

Kategoria 5-latki - solista

Wyróżnienie - Karolina Dworakowska

Kategoria - zespół

III miejsce - Kamil Niemyjski, Magdalena Kaczyńska, Zofia Domitrz

6."Kolędujące przedszkolaki" konkurs wokalny zorganizowany przez Przedszkola nr  w Łomży

Nagroda specjalna -  Kamil Niemyjski

7. "Tańczmy razem" - II edycja międzyprzedszkolnego konkursu tanecznego o zdrowiu zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

 I miejsce - drużyna z naszego przedszkola

 

KONKURSY POWIATOWE

 

1."Ulubione wiersze dzieci" - Powiatowy Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria 3-latki

I miejsce - Marta Murawska

II miejsce - Bartłomiej Brzósko

Kategoria 4-latki

III miejsce - Kamil Niemyjski

Kategoria 5-latki

I miejsce - Paulin Krajewska

III miejsce - Michał Bruszewski

Kategoria 6-latki

III miejsce - Amelia Wierzbowska

2. "Zdrowie zawsze w dobrym stylu" powiatowy konkurs wiedzy prozdrowotnej zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

I miejsce - drużyna reprezentująca nasze przedszkole

3."Ekologiczny Powiat Wysokomazowiecki" - plastyczny konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Wys. Maz. i Szkołę Podstawową w Święcku Wielkim

Kategoria 6-latki

Wyróżnienie - Adam Kulesza

4."Świat wokół nas" - powiatowy konkurs plastyczny zorganizowany przez COKiS w Ciechanowcu

Kategoria 3-latki

Wyróżnienie - Natalia Tymińska

Kategoria 4-latki

III miejsce - Kajetan Czarniecki

5. "Drużyna Kasztana" - regionalny konkurs ekologiczno - plastyczny zorganizowany przez GOK Czyżew i Nadleśnictwo Rudka

Kategoria 4-latki

Wyróżnienie - Natalia Szymborska

Kategoria 5-latki

II miejsce - Wiktoria Roszkowska

Wyróżnienie - Zuzanna Średnicka

6. "Wesoły pląs"  X powiatowy przegląd zespołów tanecznych

 Wyróżnienie -  zespól taneczny z naszego przedszkola

7. Turniej tańca towarzyskiego o puchar Wójta Gminy Nowe Piekuty

I miejsce - zespól taneczny z naszego przedszkola

8. Turniej tańca towarzyskiego o puchar Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie wyróżnienie - zespól taneczny z naszego przedszkola

9. "Mama, tata i ja" - Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków zorganizowany przez COKiS   w Ciechanowcu

 III miejsce - Karolina Dworakowska

 Wyróżnienie - Kamil Niemyjski

10.  IX Przegląd kolęd i pastorałek w Szkole Podstawowej w Perlejewie

Wyróżnienie - zespól z naszego przedszkola

11."Palma Wielkanocna" - konkurs plastyczny organizowany przez Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

Wyróżnienie- Patrycja i Wiktoria Krajewskie

12. "VIII zambrowska olimpiada sportowa przedszkolaków"

 Wyróżnienie - drużyna z naszego przedszkola

13. I Kryterium uliczne przedszkolaków

I miejsce  - Kacper Dąbrowski

14. "W Wadowicach wszystko się zaczęło" - konkurs plastyczny zorganizowny przez Szkołę Podstawową w Wysokiem Mazowieckiem

Nagroda specjalna - Michał Lubowicki

15. "Gorączka Złota" Akcja zorganizowana przez PCK w Zambrowie

I miejsce w powiecie wysokomazowieckim - nasze przedszkole

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

1."Mama, tata i ja" - wojewódzki konkurs piosenki zorganizowany przez WOAK Białystok

Karolina Dworakowska - uczestnictwo, bez nagród

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

1."Krajobraz Polski" - Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku

 uczestnictwo, bez nagród

2. "Działajmy Razem" - konkurs na plakat promujący ideę sadzenia drzew zorganizowany przez Żywiec Zdrój

 uczestnictwo, bez nagród

3. "Moja droga do szkoły" - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

rozstrzygnięcie konkursu plastycznego we wrzesień 2011 r,

uczestnictwo - Łucja Lubowicka

4. "Portret Bolka i Lolka" -  konkurs plastyczny zorganizowany przez Dom Książki rozstrzygnięcie wrzesień 2011r

Uczestnictwo - Hanna Murawska, Kajetan Czarniecki, Natalia Kadłubowska, Magdalena Kaczyńska, Karolina Piwowarczyk, Zofia Domitrz, Gabriela Sokołowska, Kamil Niemyjski, Jakub Turlewicz, Oliwier Wojciechowski, Patrycja Komorowska, Zuzanna Średnicka, Kamila Kaczyńska, Wiktoria Bruszewska, Szymon Kućmierowski, Asteria Żochowska, Zuzanna Wyszyńska.

 

 

                                                                              Urszula Tymińska